stawki wiekowe

Sezonowa praca Holandia zbiory sałaty bez języka Breda od kwietnia 2016

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień 2016
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 lutego 2016 23:15

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach, sortowaniu, myciu i pielęgnacji sałaty lodowej. Zatrudnienie w Bredzie bez znajomości języka od początku kwietnia 2016.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Wynagrodzenie: minimalna krajowa według CEO.

Miejsce zatrudnienia: Breda, Holandia.

Długość kontraktu: kwiecień – październik 2016.

Zadania na stanowisku:

  • czynności pielęgnacyjne przy sałacie lodowej;
  • zbiory;
  • sortowanie, przebieranie;
  • oczyszczanie i mycie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy sałacie;
  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;
  • dyspozycyjność do pracy w miesiącach kwiecień – październik;
  • gotowość do pracy fizycznej;
  • dobre zdrowie, sprawne dłonie;
  • sprawność fizyczna;
  • możliwość przepracowania od 38 do 48 godzin tygodniowo;
  • uczciwość, odpowiedzialność, dobra organizacja.

Gwarantujemy:

  • stawki zależne od wieku;
  • pomoc w formalnościach;
  • początkowe przeszkolenie;
  • umowę o pracę tymczasową na holenderskich warunkach;
  • narzędzia potrzebne do wykonywania zadań;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy za granicą.

Kandydaci:
Zapraszamy osoby, które są zainteresowane ofertą oraz spełniają nasze wymagania, do wysyłania CV pod podany poniżej adres mailowy:

a.deboer@nedflex.nl

Informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-salacie-lodowej-berda-hollandia-id339175.html

ID ogłoszenia: 58356b9ffd3240ce

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Holandia zbiory sałaty bez języka Breda od kwietnia 2016”

  1. Dzien dobry, w piatek 28.07 wyjezdzam do Bredy w poszukiwaniu pracy. Mam tutaj rodzine i znajomych dlatego moge sie u nich na chwile zatrzymac. Chce zakwaterowanie, ogolnie lubie pracowac takze szybko umiem jezyk holenderski. Mam 20lat i podejme kazda prace, czekam na szybka odpowiedz pozdrawiam