do ustalenia

Sezonowa praca Holandia w ogrodnictwie przy uprawie sadzonek Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 1 października 2014 16:17

Szukamy pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii przy pakowaniu ziół. Oferta z Venlo w szklarni przy uprawie sadzonek.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Nr ref.: JD/PSZ/09/2014/P4U

Zadania:
Praca wykonywana jest głównie w warunkach szklarniowych, polega na uprawie jak i pielęgnacji sadzonek oraz na pakowaniu ziół.

Wymagania:
– sina motywacja do pracy
– chęć zatrudnienia poza granicami kraju
– język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym
– dokładność w wykonywaniu zdań
– punktualność, zaradność, odpowiedzialność
– posiadanie doświadczenia przy pracach szklarniowych będzie atutem

Oferujemy:
– codzienne dojazdy do i z pracy
– na miejscu obecność polskiego opiekuna
– przyjazną atmosferę
– zatrudnienie na okres tymczasowy
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: opole@ottopraca.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-szklarni-id246553.html

ID ogłoszenia: 451542b1c86a0b52