9.33

Sezonowa praca Holandia – zbiór pieczarek od zaraz Boekel (z doświadczeniem)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Uden
  • Data rozpoczęcia pracy: 7-5-2019
  • Długość umowy: 1 rok
  • Opublikowany: 7 maja 2019 18:49

Od zaraz poszukiwane osoby z doświadczeniem do podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze pieczarek. Zatrudnienie w rejonie Boekel bez języka obcego.

Agencja zatrudnienia dla klienta Boekel poszukuje personelu do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze pieczarek. Oferta do podjęcia od zaraz dla osób z doświadczeniem.
FLEXible in het Groen BV jest młodą i dynamiczną organizacją z siedzibą w Maarheeze. Charakteryzuje nas wiarygodność,wiedza, odpowiedzialność i osobiste zaangażowanie. Dążymy do uczciwej i profesjonalnej współpracy z naszymi zleceniodawcami jak i z pracownikami.
Dla naszego klienta w Boekel poszukujemy od zaraz osób z doświadczeniem przy zbiorze pieczarek.
Główne obowiązki:
– zbiór i segregacja pieczarek
Wymagania:
– 6 miesięczne doświadczenie w pracy przy zbieraniu pieczarek
– praca w weekend
– Bonus za +32kg/godz
– elastyczność i dyspozycyjność
– dokładność i precyzja
– odpowiedzialność i motywacja do pracy
Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Pełny etat (+/- 40-45 h)
– brutto wynagrodzenie – 9.33 € za godzine
– zakwaterowanie, koszt – 70 € za tydzien
– możliwość darmowego korzystania z roweru
– 1 dzien wolny w tygodniu
– oferujemy pomoc przy uzyskaniu holenderskiego ubezpieczenia zdrowotnego,
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna
– praca w miłym zespole
Zapewniamy pracę od zaraz na czas określony z możliwością przedłużenia kontraktu. Kontrakt w języku holenderskim (na życzenie w języku polskim)
Znajomość języków obcych nie jest wymagana (mile widziana)
Wynagrodzenie:
– stawka dla osób od 23 roku życia – 9,33€ brutto za godzinę
– dla osób poniżej 23 roku życia obowiązują stawki wiekowe
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres:

bas@champiberg.nl

ID ogłoszenia: 3925cd187c153aec

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Bas van den Berg

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Bas van den Berg »