10,48 EUR/h brutto

Sezonowa praca w Holandii bez języka od zaraz zbiory malin Flevoland 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Flevoland
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Praca sezonowa
  • Opublikowany: 4 września 2018 03:37

Praca w Holandii od zaraz przy zbiorach malin w szklarni, bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie sezonowe 2018 w Flevoland z zakwaterowaniem oraz ubezpieczeniem. Wypłata jest co tydzień przelewana na konto.

Stanowisko: zbieracz malin.

Miejsce pracy: Flevoland

Start: od zaraz.

Wynagrodzenie: 10,48 Euro brutto/h.

Obowiązki na stanowisku:

• zbiór malin w szklarni;
• sortowanie owoców;
• inne zadania wynikające z bieżącej pracy gospodarstwa, zlecane przez przełożonego.

Wymagania:

• sprawność manualna;
• doświadczenie przy zbiorach owoców miękkich;
• język angielski pozwalający na swobodną komunikację – znajomość języka holenderskiego nie jest konieczna;
• czynne prawo jazdy kat.B;
• odpowiedzialne podejście do zleconych obowiązków.

Oferujemy:

• cotygodniowe przelewy wynagrodzenia na konto;
• zakwaterowanie w dobrych warunkach;
• wsparcie polskiego opiekuna na miejscu;
• holenderską umowę o pracę;
• ubezpieczenie;
• pomoc w formalnościach – wyrobienie numeru BSN;
• dodatki – urlopowy i wakacyjny;
• wparcie we wszelkich formalnościach przed wyjazdem do Holandii oraz w organizacji transportu.

Aplikacje:

Prosimy o kierowanie zgłoszeń poprzez kontakt z najbliższym biurem agencji:

Lublin: tel. 81 516 36 66,  lublin@abpraca.pl

Opole: tel.77 460 90 77, opole@abpraca.pl

Bydgoszcz: tel. 603 567 915, bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce: tel. 41 344 38 16, kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-do-zbioru-malin-w-szklarni-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 6665b8d3c2cd9932