10,05 Eur brutto/h

Ogrodnictwo praca w Holandii bez języka przy kwiatach-chryzantemach od zaraz Maasbree

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maasbree
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 maja 2020 00:25

Do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Holandii przy kwiatach (chryzantemach). Zatrudnienie 2020 na terenie Maasbree bez języka w ogrodnictwie. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Maasbree.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie, ścinanie i pakowanie kwiatów – chryzantem;
  • przygotowywanie kwiatów do wysłania.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak uczulenia na kwiaty;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatki urlopowe;
  • legalne zatrudnienie;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę;
  • pomoc z organizacją transportu do/z/na terenie Holandii;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora operacyjnego;
  • możliwość otrzymania bonusu 500 PLN za polecenie pracownika.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w ogrodnictwie przy kwiatach, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: kontakt@contrain.pl

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/ogrodnictwo-holandia-praca-sezonowa-przy-kwiatach-chryzantemach-w-maasbree-2020/

ID ogłoszenia: 6555ea1c1a6a9712