do uzgodnienia

Sezonowa praca w Holandii bez języka przy zbiorach borówki amerykańskiej od lipca-sierpnia 2020 Drenthe

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Drenthe
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca/sierpnia 2020
  • Długość umowy: 5 - 7 tygodni
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2020 01:05

Od lipca-sierpnia 2020 potrzebne osoby do sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Drenthe przy zbiorach borówki amerykańskiej z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Drenthe.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • posiadanie statusu ucznia bądź studenta;
  • ukończone 18 lat;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od lipca/sierpnia 2020 do około 8 września 2020.

Oferujemy:

  • transport do Holandii;
  • zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe.
  • zatrudnienie na 5 – 7 tygodni.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zapisywać telefonicznie pod numerem: 13 446 32 95 albo poprzez wysłanie SMS-a na numer: 782 745 508 o treści: „Zbiór borówki Holandia” z podaniem swojego imienia, nazwiska i adresu e-mail lub wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: niemcy@bispol.com z tematem wiadomości „ZBIÓR BORÓWKI HOLANDIA” i w treści należy podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu komórkowego.

Źródło: https://www.bispolhr.com/pl/oferty/zapisy-na-zbior-borowki-do-holandii-tylko-dla-uczniow-studentow-01011970

ID ogłoszenia: 8815e7e014f5da89