9,82€

Sezonowa praca w Holandii bez języka przy zbiorach i pakowaniu kwiatów-tulipanów Dirksland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dirksland
  • Data rozpoczęcia pracy: 07.01.2019r.
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 3 stycznia 2019 03:18

Firma z miejscowości Dirksland poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach i pakowaniu kwiatów. Oferta bez języka dla Pilaków na dłuższy okres.

Agencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska Sp. z o.o. nr cert. 1069 obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Zbiory/pakowanie tulipanów
Miejsce pracy: Dirksland, Holandia
WYMAGANIA:
-dostępność na długi okres
-prawo jazdy kat. B
-mile widziany język angielski / holenderski
-motywacja i zaangażowanie do wykonywanej pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-praca przy tulipanach-zbiory/pakowanie
OFERUJEMY:
-holenderską umowę o pracę wg CAO
-możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
-stabilne zatrudnienie
-cotygodniowe wynagrodzenie na konto walutowe
Zainteresowana/y? Prześlij nam swoje CV z dopiskiem TULIPANY!
E-mail: ama@euroservices.com.pl
Tel : +48664460061
Proszę o zawarcie klauzuli:
„Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne”.
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji”

ID ogłoszenia: 6905c2cb689f3e94