0

Sezonowa praca w Holandii bez języka przy zbiorach jabłek i gruszek k. Steenbergen od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Steenbergen
  • Data rozpoczęcia pracy: 17.08.2020
  • Długość umowy: 3-5 tygodni
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2020 00:40

Gospodarstwo sadownicze ze Steenbergen poszukuje od zaraz kandydatów do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach jabłek i gruszek. Oferta bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Od zaraz poszukiwani kandydaci

Pracownik zbiorów – Holandia

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy do:
ZBIORÓW jabłek i gruszek – praca w okolicach Steenbergen

Zakres obowiązków:
– zbiór jabłek i gruszek

Wymagania:
– zmotywowanie do pracy
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

Warunki:
– atrakcyjna stawka godzinowa
– extra płatne nadgodziny
– dużo godzin pracy
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
– praca od 3 do 5 tygodni

Co oferujemy:
-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: +48 570 901 033, +48 570 901 414, +48 570 901 913 lub wyślij sms z dopiskiem Jabłka i gruszki – oddzwonimy do Ciebie.
Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 2515f29348d50592