od 10,05 Eur brutto/h

Sezonowa praca w Holandii bez języka przy zbiorach szparagów kwiecień 2020 Westerbeek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Westerbeek
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2020
  • Długość umowy: sezon 2020
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2020 00:14

Bez znajomości języka możliwość rozpoczęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie od kwietnia 2020 w Westerbeek z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Westerbeek.

Wynagrodzenie: od 10,05 Eur brutto na godz.

Start: od kwietnia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca przy zbiorach szparagów na polu – także przy złych warunkach pogodowych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie na poziomie A2 (niższy średnio zaawansowany), a w piśmie na poziomie A1 (początkujący);
  • brak uzależnień;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w wysokości 35 Eur na tydzień;
  • ubezpieczenie w wysokości 25 Eur na tydzień;
  • 40 godzi pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 5325e70d8b3e6a63