9,16 euro/h brutto

Sezonowa praca w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach papryki

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst
  • Opublikowany: 5 grudnia 2015 16:47

Aktualnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Holandii przy zbiorach papryki uprawianej w szklarni. Zatrudnienie w okolicach Horst bez znajomości języka holenderskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Horst
Wynagrodzenie: 9,16 euro/h brutto
Start: luty/marzec

Zadania:
Pracownik będzie zajmować się ścinaniem papryki (możliwy również zbiór pomidorów i ogórków) w okresie od lutego/marca do listopada.

Wymagania:
– zależy nam na osobach w pełni sprawnych fizycznie i manualnie
– dobre zdrowie
– doświadczenie na danym stanowisku
– niezawodność punktualność
– kandydaci posiadający prawo jazdy są mile widziani
– dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego, holenderskiego bądź niemieckiego

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– miejsce do spania
– transport wewnętrzny
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora
– pracę na cały sezon od lutego do listopada
– ubezpieczenie

Aplikacja:
Poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/scinanie-papryki/horst-holandia/12497282

ID ogłoszenia: 385662f0b3a393c

15 komentarzy na “Sezonowa praca w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach papryki”

  1. Witam,jestesmy zainteresowani z mezem oferta . Prosze o kontakt. Pozdrawiam

  2. zbior papryki na 13 grudnia 2015 @ 21:07

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą.
    Posiadam prawo jazdy kąt B oraz potrafię się dogadać po angielsku.
    Mój wiek to 19 lat, mieszkam na wsi i wszelkie zbieractwo nie jest dla mnie niczym nowym.

  3. Jestem zainteresowana scinaniem papryki.posiadam doswiadczenie w pracy za granica poniewaz raz do roku wyjezdzam na Szporagi do niemiec.

  4. Mlodzi,ambitni,chetni! na 6 stycznia 2016 @ 22:29

    Zglaszam gotowosc czterech mlodych i pelnych energii osob do pracy.Kazde z
    nas posiada prawo jazdy kat.B, znajomosc jezyka angielskiego/niemieckiego.
    Z niecierpliwoscia czekamy na kontakt.

  5. ambitne pracujące kobiety na 8 stycznia 2016 @ 00:32

    Witamy! Jesteśmy zainteresowane pracą wiek 22 lata młode, pracowite z doświadczeniem. Pracowalysmy juz przy jabłkach, borówkach i truskawkach. Angielski zaawansowany, punktualność również główna cecha. Niestey nie posiadamy prawojazdy. Chcemy zacząć prace najlepiej już od lutego! Czekamy niecierpliwie na kontakt.

  6. Jestem zainteresowany praca muj nr532136145

  7. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy mieszkam w Horscie ,mam 1 rok doświadczenia Pozdrawiam czekam na odpowiedz

  8. gregory123 na 14 stycznia 2016 @ 22:32

    Dzień dobry ,jestesmy zainteresowani oferta . Proszę o kontakt. Pozdrawiam

  9. Jestem zainteresowany tą w raz z bratem moje doświadczenie pół roczne przy pomidorach brat niestety nie ma doświadczenia ale szybko się uczy proszę o tel :793375152.

  10. Krzysztof na 1 lutego 2016 @ 17:57

    Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany pracą na określonym stanowisku.
    Prawo jazdy b,c, przewóz rzeczy i wiele innych uprawnień, które nie mają w tym przypadku
    większego znaczenia

  11. Dzień dobry.
    Mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy u państwa nawet od zaraz.
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną .
    Jestem osobą zdyscyplinowaną , pracowitą, nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Posiadam podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

  12. Witam. Jestem zainteresowana ta oferta. Posiadam prawo jazdy kat. B . doswiadczenie w pracy na szklarni. Gotowosc podjecia pracy od zaraz. Mieszkam w holandi. Czekam na kontakt

  13. Jestem zainteresowana Państwa ofertą na okres od lipca do sierpnia. Szukam pracy wraz z chłopakiem.