stawki wiekowe

Sezonowa praca w Holandii bez znajomości języka zbiory szparagów Asten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Asten
  • Opublikowany: 27 marca 2016 23:57

Gospodarstwo rolne z Asten przyjmie pracowników do zbioru i pielęgnacji szparagów. Sezonowa praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Zarobki: holenderskie stawki wiekowe.

Miejsce: Asten.

Wolne miejsca: 10.

Obowiązki na stanowisku:

  • zbiór szparagów według określonego sposobu;
  • zachowywanie dziennych limitów;
  • prace pielęgnacyjne związane z uprawą;
  • inne zadania zlecone przez managera.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • doświadczenie w pracy przy szparagach;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • elastyczność godzinowa;
  • motywacja do sumiennej pracy;
  • siła fizyczna, sprawność.

Oferujemy:

  • wypłaty co tydzień;
  • dodatek wakacyjny i premie za dobrą pracę;
  • zakwaterowanie w okolicach gospodarstwa;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • jarografy;
  • tańsze zakwaterowanie dla osób poniżej 23 roku życia.

Aplikacje:
Aplikacje na stanowisko można składać poprzez link:

ID ogłoszenia: 7256f1649bde1e5

2 komentarze na “Sezonowa praca w Holandii bez znajomości języka zbiory szparagów Asten”

  1. Ramzes2596 na 8 kwietnia 2016 @ 00:40

    Witam 2 Osoby poszukuja pracy ja 28 lat prawo jazdy kat B kolega 23 lata

  2. witam jesteśmy zainteresowani pańską ofertą pracy chciałem powiedzieć ze posiadamy nr sofi i też chciałem powiedzieć ze pracowałem już przy zbiorach szparagów mam 27lat a kolega ma 25lat proszę o kontakt telefoniczny o to mój nr +48726729116 pozdrawiam