9,51 brutto

Sezonowa praca w Holandii dla Pań 2017 – zbiór borówek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od 8 lipca
  • Długość umowy: minimum 6 tygodni
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 03:10
ponrane1

Ciekawe ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze borówek adresowane do kobiet. Zatrudnienie w rejonie Venlo, konieczna znajomość języka angielskiego.

PRACA DLA PAŃ od zaraz
Firma JUPITER obecnie poszukuje kobiet na stanowisko:
pracownika zbioru borówki
Miejsce pracy: Venlo, Holandia
WYMAGANIA:
mile widziane doświadczenie w zbiorze owoców miękkich
j. angielski jednak nie jest to warunek konieczny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
zbiór borówki amerykańskiej na powietrzu

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie u jednego z holenderskich pracodawców
zakwaterowanie odpłatne maksymalnie 72 euro tygodniowo
cotygodniowe wypłaty
bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do miejca pracy
opiekę polskiego koordynatora
dodatki urlopowe i świąteczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres karolina@jupiterpolska.pl ( z dopiskiem BORÓWKI) lub kontakt telefoniczny 81 511 13 82 lub 518 224 069

Prosimy o załączenie klauzuli:

ID ogłoszenia: 530595b4fc760640