Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

8-10 euro

Sezonowa praca w Holandii pomoc przy zbiorach szparagów 2016

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: cały kraj
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 06:38
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sezonowa praca w Holandii pomoc przy zbiorach szparagów 2016

Opis

Agencja pośrednictwa zatrudnienia poszukuje osób gotowych i chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Holandii jako pomocnik przy zbiorach szparagów, jak również przy ich sortowaniu, obieraniu i pakowaniu.

OPIS STANOWISKA:

Wszelkie prace związane z uprawą oraz zbiorem szparagów, a także obowiązki z przygotowywaniem zbiorów do sprzedaży – sortowanie, obieranie, pakowanie.

WYMAGAMY:

Poszukujemy osób, chcących pozostawać i pracować za granicą na dłuższy okres czasu. Oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań – doświadczenie przy zbiorze szparagów mile widziane. Ze względu na charakter wykonywanej pracy poszukujemy osób o dobrej kondycji fizycznej, oraz stanie zdrowia – w szczególności mężczyzn.
Znajomość jednego z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego (minimum w stopniu podstawowym) – mile widziana.

OFERUJEMY:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującą na terenie kraj wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, oraz listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”

     

ID ogłoszenia: 6085694fd57a98d6

ilość wszystkich wyświetleń: 2845, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

5 komentarzy na “Sezonowa praca w Holandii pomoc przy zbiorach szparagów 2016”

  1. witam jestem zainteresowany waszą ofertą mam doświadczenie przy szparagach.moj nr 667365073

  2. Dariusz K. na 2 lutego 2016 @ 23:41

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą,posiadam doświadczenie przy zbiorach szparagi i innych warzyw/owoców.Jestem zmotywowany do podjęcia pracy od zaraz.Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam.Moj nr tel.512-925-039

  3. Witam.Jestem zainteresowany Państwa propozycją,posiadam doświadczenie przy zbiorach szparagi i innych warzyw/owoców.Jestem zmotywowany do podjęcia pracy od zaraz.Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam.Moj nr tel.512-925-039

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.