5,60 euro netto/h

Sezonowa praca w Holandii przy kwiatach-uprawie gerber bez języka Emmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmen
  • Opublikowany: 7 września 2014 20:30

Właściciel szklarni z gerberami usytuowanej w Emmen prowadzi nabór pracowników. Sezonowa praca w Holandii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik szklarni

Lokalizacja: Emmen

Zarobki: 5,60 euro netto/h

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pielęgnowanie oraz ścinanie gerber.
  • Obowiązkiem będzie sortowanie kwiatów i bukietowanie.

Oczekiwania:

  • atutem będą aplikacje od osób ze statusem ucznia lub studenta
  • możliwość wyjazdu na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • każdy kandydat powinien posiadać konto walutowe
  • wzrost przynajmniej 170 cm

Oferta:

  • umowa zlecenie
  • stawka godzinowa w wysokości 5,60 euro na rękę
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości 100 euro co 2 tygodnie

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-22k91f/

ID ogłoszenia: 213540a4bc803609