9,16 euro/h brutto

Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach jabłek bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 8 października 2015 00:47

Oferta fizycznej pracy w Holandii dla pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w okolicach Venlo przy zbiorach jabłek i gruszek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 9,16 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie zbierać owoce z sadu (jabłka i gruszki). Zadania wykonywane będą z podwyższenia maszyny zbierającej.

Wymagania:
– brak lęku wysokości
– kandydaci posiadający doświadczenie będą mile widziani
– należy porozumiewać się w jednym języku obcym na poziomie komunikatywnym (niemiecki, angielski bądź holenderski)
– prawo jazdy na samochód osobowy
– zdolność prowadzenia traktorów będzie dodatkowym atutem
– pracę w międzynarodowej firmie
– wyjazd od zaraz

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– holenderskie warunki zatrudnienia
– miejsce do zamieszkania w cenie 78 euro za 7 dni
– przejazd do Holandii
– zapewniamy ubezpieczenie płatne 21 euro co tydzień
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty
– transport wewnętrzny
– wsparcie opiekunów
– zatrudnienie na pełny etat

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszenia na adres mailowy: cosmoworker.1802454@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-jablek-i-gruszek-id319743.html

ID ogłoszenia: 893561558423b843

4 komentarze na “Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach jabłek bez znajomości języka Venlo”

  1. Witam jestem zainteresowana praca moj nr 530181610 nie posiadam prawa jazdy nie zbam jezyka obcego jezyk angielski w stopbiu slabym

  2. Dzień dobry jestem zainteresowany praca pracował em już w Holland posiada sofi numer Pradze o kontakt

  3. WITAM ja z kloleżanką jestesmy zainteresowane praca posiadamy prawo jazdy kat B oraz samochód posiadam sofi numer jeśli to możliwe proszę o kontakt e-mail.Pozdrawiam

  4. Witam jestem zainteresowany praca posiadam doświadczenie prosze o kontakt781079572