9,26 euro za godzinę brutto

Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach szparagów bez języka Asten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Asten
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 21 maja 2016 16:35

Gospodarstwo uprawowe z Asten zatrudni Polaków do zbiorów szparagów, również bez znajomości języka. Oferta sezonowej pracy w Holandii z zakwaterowaniem oraz pełną opieką i wsparciem koordynatora.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Asten.

Zarobki: 9,26 euro brutto/h.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zbiór szparagów zgodny z wytycznymi kierownika;
  • pielęgnacja oraz uprawa;
  • należy przestrzegać dziennych norm zbiorów.

Wymagania:

  • język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym;
  • doświadczenie w zbiorach szparagów;
  • predyspozycje do pracy zespołowej;
  • motywacja do sumiennej i dokładnej pracy;
  • doświadczenie w pracy fizycznej.

Zapewniamy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • ofertę pracy odpowiednią dla uczniów i studentów;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • wypłaty w systemie tygodniowym;
  • premie oraz dodatki za nadgodziny i pracę w weekendy;
  • podróż do Holandii;
  • jarografy;
  • dla osób poniżej 23 lat tańsze miejsce zamieszkania ze względu na ustawową, niższą stawkę godzinową;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową agencji:

ID ogłoszenia: 62657399e6db9b6d

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach szparagów bez języka Asten”

  1. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy, jesteśmy sumienni pracowici mamy duże doświadczenie w pracy fizycznej. Dawid zna dobrze język niemiecki, prosimy o kontakt telefoniczny na nr.735096553