do ustalenia

Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach pomidorów, warzyw bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ijsselmuiden
  • Opublikowany: 17 lipca 2015 01:56

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pomidorków koktajlowych. Zatrudnienie w Ijsselmuiden dla pracowników sezonowych bez języka holenderskiego. Pracodawca wymaga posiadania od kandydatów doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Ijsselmuiden
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– należy prawidłowo dbać o pomidory
– zrywanie dojrzałych warzyw
– obrywanie liści, niepotrzebnych łodyg
– ewentualne pakowanie zbioru

Wymagania:
– zdolność do pracy w Holandii
– konieczne jest posiadanie doświadczenia przy pielęgnowaniu pomidorów
– gotowość podjęcia pracy na dłuższy okres
– umiejętność komunikowania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– zmotywowanie, punktualność, zdyscyplinowanie
– dobre zorganizowanie
– bez problemów ze zdrowiem
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– darmowy transport wewnętrzny
– konkurencyjne stawki godzinowe
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim koordynatorem
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– przyjazne środowisko
– pracę sezonową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: biuro@goodjob.com.pl, w temacie wpisując: „Praca przy pomidorach koktajlowych”.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23i46h/

ID ogłoszenia: 86255a83378e4f28

4 komentarze na “Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach pomidorów, warzyw bez języka”

  1. krzysztof na 18 lipca 2015 @ 20:16

    jestem zainteresowany pracą waszą o to tel kontaktowy 570975041 pozdrawiam

  2. praca sezonowa na 20 lipca 2015 @ 18:12

    Witam. jestem zainteresowany tą pracą . proszę o więcej informacji.

    Pozdrawiam

  3. michal piskorski na 15 stycznia 2016 @ 11:48

    jestem zainteresowanych prosze o kontakt 797246675

  4. witam serdecznie 2 osoby bardzo pracowite są zainteresowane tą pracą +31644918529