9,20 e/h

Sezonowa praca w Holandii przy zbiorze pieczarek bez języka od zaraz 2018 Horst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst
  • Data rozpoczęcia pracy: 1 sierpnia
  • Długość umowy: praca stała
  • Opublikowany: 31 lipca 2018 06:17

Aktualne ogłoszenie dam sezonową pracę w Holandii od zaraz przy zbiorach pieczarek na hali. Zatrudnienie również dla osób bez znajomości języka obcego w Horst.

Obowiązki:
– zbiór pieczarek na magazynie

Wymagania:
– praca bez znajomości języka
– sprawność fizyczna
– dyspozycyjność

Oferujemy:
– praca na warunkach holenderskich
– wynagrodzenie 9,20 euro brutto na godzinę + bonusy za duże zbiory
– duża ilość godzin
— 20 dni płatnego urlopu/rok
– zaliczka 50 EUR co tydzień po pierwszym tygodniu pracy
– zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych – koszt 290 EUR/miesiąc/osoba
– na miejscu opieka polskojęzycznego koordynatora- pomoc w załatwieniu podstawowych formalności- meldunek, numer podatkowy, ubezpieczenia

CV prosimy przesłać na adres: kontakt@projekt-praca.pl
Dodatkowe informacje pod numerem: +48 513 762 412
www.projekt-praca.pl

ID ogłoszenia: 9385b585638e70e1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Projekt Praca

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Projekt Praca »