€ 9,59 brutto/h

Sezonowa praca w Holandii – zbiory pomidorów w szklarni bez języka, Someren 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Someren, Helenaveen
  • Długość umowy: Rok lub dłużej
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 02:53

Do podjęcia od zaraz możliwa legalna praca w Holandii przy zbiorze warzyw – pomidorów w szklarni z Someren. Ogłoszenie 2018 bez znajomości języka obcego.

Opis stanowiska:

Praca w szklarni będzie polegała na pielęgnacji oraz zbieraniu pomidorów.
Zadaniem pracowników będzie także wykonywanie czynności na magazynie.

Wymagania:

• Możliwość podjęcia pracy na okres co najmniej 3 miesięcy.
• Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
• Pracowitość, sumienność i zaangażowanie.
• Konto walutowe w banku.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.
• Zatrudnienie na okres roku lub dłużej.
• Możliwość zakwaterowania (miejscowość Handel) oraz dojazd do pracy.
• Wynagrodzenie € 9,59 brutto dla wszystkich nie mamy stawki wiekowej.

Aplikacja:

Jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą skontaktuj się z nami przesyłając swoje zgłoszenie na adres mailowy:

ania@conseco-rekrutacja.pl

ID ogłoszenia: 2075ac340df4012e

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Holandii – zbiory pomidorów w szklarni bez języka, Someren 2018”

  1. Dzien dobry jestem zainteresowany praca przy zbiorze pomidorow..na dluzszy okres czasu…Pracowalem juz w holandi takze posiadam doswiadczenie…prosze o kontakt moj numer884-954-282..pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do someren zbior pomidorow

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: aniaconseco
  • Zarejestrowany od: 3 kwietnia 2018

Inne przedmioty dodane przez aniaconseco

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez aniaconseco »