10.19€+dodatki

Sortowanie owoców-warzyw Holandia praca fizyczna bez języka dla każdego, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: umowa na warunkach holenderskich
  • Opublikowany: 8 marca 2020 20:28

Dla każdego nawet bez znajomości języka propozycja podjęcia fizycznej pracy w Holandii od zaraz przy sortowaniu owoców i warzyw w firmie z Venlo. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy przy pakowaniu i sortowaniu owoców/warzyw

Miejsce pracy:VenloOpis stanowiska:
Oferujemy pracę w zakładzie pakującym/przetwarzającym owoce i warzywa. Zakres obowiązków obejmuje obsługę stanowiska przy linii produkcyjnej (pakowanie produktów do plastikowych pojemników) oraz kontrolę jakości pakowanych owoców/warzyw.Wymagania:
motywacji do pracy oraz zaangażowania
dyspozycyjności i elastyczności w okresie zatrudnienia
sumienności, odpowiedzialności, dokładności
możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz
dodatkowym atutem jest posiadanie prawa jazdy kategorii BOferujemy:
Wynagrodzenie 10,19€br/h+dodatki
pracę w pełnym wymiarze godzin (minimum 40h/tygodniowo)
ubezpieczenie zdrowotne
umowę o pracę tymczasową
dodatek wakacyjny
cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy w Polsce
zakwaterowanie
dojazd do pracy i z pracy na terenie Holandii
pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu
organizację wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

Koszt zakwaterowania zależny od przepracowanych godzin, ale nie wyższy niż €99,95/tydzień. a ubezpieczenia to €24.14/tydz.NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, ANI ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres anna@holandiajobs.pl

kontakt tel. między 9-17
+48790833585

ID ogłoszenia: 585e6260d223de6