1000-1400

Sortowanie skrzynek po napojach dam pracę w Holandii od zaraz bez języka, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: 0d zaraz
  • Długość umowy: 300
  • Opublikowany: 25 września 2018 01:36

Bez znajomości języka obcego dostępna legalna praca w Holandii na terenie Tilburga polegająca na sortowaniu skrzynek po napojach. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem na miejscu.

Obecnie dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób do pracy

Sprawdź naszą ofertę przy ustawianiu i sortowaniu pustych skrzynek po napojach , a potem układaniu ich na paletach.

Zbuduj swoje doświadczenie pracując z najlepszymi

Obowiązki

Ustawianie pustych skrzynek na linii produkcyjnej

Sortowanie i układanie ich na paletach

Kontrola jakości

Wymagania

-Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

wynagrodzenie 9,20€ brutto/h

Zakwaterowanie obniżone do 50€/tydz./Ubezpieczenie 19,90/tydz

Gwarantowany dodatek wakacyjny – 8% dochodów brutto

Rezerwę na poczet urlopu – 10,43 % dochodów brutto

Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Pracę na dwie zmiany

Minimum formalności
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres karol@holandiajobs.pl (w tytule SKRZYNKI lub kontakt pod numerem +48 790-830-580 (pon.-pt. w godz. 09:00-17:00)

ID ogłoszenia: 5245ba35f8ee4606