Od 15 euro

Spawacz TIG 141 – oferta pracy w Holandii od zaraz, Woerden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Na juz
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2019 12:04

Od zaraz w rejonie Woerden aktualna propozycja pracy w Holandii dla spawaczy TIG 141. Pracodawca oczekuje komunikatywnej znajomości języka angielskiego bądź niemieckiego/niderladzkiego.

Jesteś spawaczem stali nierdzewnej w metodzie Tig? Komunikujesz się w języku angielskim i poszukujesz stabilnej pracy na długo?Ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

– spawasz cienkie blachy ze stali nierdzewnej w metodzie TIG

Wymagania:

– doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej w metodzie 141

– komunikatywna znajomość języka angielskiego niemieckiego lub holenderskiego

– umiejetnosc czytania rys.tech.

– własny transport

Oferujemy:

– wynagrodzenie OD 15€ brutto w zależności od doświadczenia

– stała stabilna praca,

– ubezpieczenie

– pomoc polskiego koordynatora

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez przeslanie swojego CV na adres email: beata @baanland.nl

Po więcej informacji zadzwoń 0031 – 348447873 lub jez. polski numer 0031- (0) 6 51925794

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.

Dołącz do nas!

ID ogłoszenia: 1175d56653a8fa75

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Baanland
  • Zarejestrowany od: 8 maja 2018

Inne przedmioty dodane przez Baanland

Ostatnie przedmioty dodane przez Baanland »