16€/godz

Spawacz TIG – Holandia praca od zaraz w Harderwijk 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Harderwijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 1 października 2019 00:18

Agencja zatrudnienia dla klienta z Harderwijk poszukuje od zaraz doświadczonych spawaczy TIG gotowych do rozpoczęcia pracy w Holandii przy spawaniu systemów ogrzewania.

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta na terenie Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG
Miejsce pracy: Holandia, Harderwijk

Obowiązki:
– spawanie systemów ogrzewania
– dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i narzędzi

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– prawo jazdy kat. B
– zaangażowanie oraz poważne podejście do wykonywanych obowiązków

Oferujemy:
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
– współpracę długoterminową
– stawka 16€ brutto/h, wypłaty co tydzień
– dużą ilość godzin w tygodniu (40-45 godz.)
– zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatnie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres i.krakowiak@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny +48 575 100 025.

ID ogłoszenia: 7045d8dd5fe20f61