16,00

Spawacz TIG – oferta pracy w Holandii od zaraz, Hoogerheide 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoogerheide
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: stała praca
  • Opublikowany: 26 lipca 2021 00:27

Firma przemysłowa z Hoogerheide poszukuje od zaraz doświadczonych spawaczy TIG do podjęcia od zaraz pracy w Holandii. Zatrudnienie 2021 ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dla naszego klienta w miejscowości Hoogerheide, zaawansowanej firmy, w której blachy produkowane są na najnowocześniejszych maszynach do obróbki blach, poszukujemy doświadczonych spawaczy metodą TIG. Mile widziany certyfikat spawalniczy oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca na jedną zmianę!

Obowiązki Spawacz TIG:
Spawanie metodą TIG (maszyny budowlane i montażowe)
Szlifowanie, polerowanie
Samodzielna praca z rysunkiem technicznym
Nasza oferta:

Stawka €16,00 brutto/h
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Wymagania:

Doświadczenie jako spawacz TIG
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz
Mile widziane certyfikaty spawalnicze
Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 34060faa4c148db7

Brak tagów