€16,00

Spawacz TIG – oferta pracy w Holandii od zaraz w firmie z Hoogerheide

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoogerheide
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Stała praca
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 00:09

Firma przemysłowa z Hoogerheide poszukuje doświadczonych spawaczy TIG do pracy w Holandii od zaraz przy spawaniu maszyn budowlanych i montażowych.

Znasz się na pracy Spawacza TIG? Szukamy osób chcących pracować na stanowisku Spawacza metodą TIG. Firma, dla której poszukujemy pracowników znajduje się w miejscowości Hoogerheide. Jest to zaawansowana firma, w której blachy produkowane są na najnowocześniejszych maszynach do obróbki blach.

Mile widziany certyfikat spawalniczy oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca na jedną zmianę!

Obowiązki Spawacz TIG:
Spawanie metodą TIG (maszyny budowlane i montażowe)
Szlifowanie, polerowanie
Samodzielna praca z rysunkiem technicznym
Nasza oferta:

Stawka €16,00 brutto/h
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Wymagania:

Doświadczenie jako spawacz TIG
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz
Mile widziane certyfikaty spawalnicze
Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 32761850e05e0f71

Brak tagów