od 14€

Spawacz TIG – praca w Holandii od zaraz, Oudewater

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oudewater
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-07-15
  • Długość umowy: 12 tyg
  • Opublikowany: 14 lipca 2019 23:43

Firma przemysłowa z regionu Oudewater poszukuje od zaraz doświadczonych spawaczy TIG chętnych do podjęcia pracy w Holandii przy spawaniu elementów ze stali o grubości 1,2 mm.

Opis stanowiska:
Spawanie metodą TIG, stal nierdzewna, arkusz max do 2 mm (większość stali o grubości 1,2 mm). Atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce zatrudnienia: Oudewater, Holandia

Wymagania:
Uprawnienia spawalnicze oraz doświadczenie (2-3 lata). Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 225d27bb3a8f5f6

Brak tagów