11,27 € brutto/h

Sprzątanie bez znajomości języka dam pracę w Holandii od zaraz dla par Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2021 15:49

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii przy sprzątaniu różnych lokacji. Zatrudnienie w Waalwijk dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 11,27 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie różnych miejsc, takich jak: domki kempingowe, sale konferencyjne oraz hale produkcyjne itp.;
  • praca w dwuosobowych zespołach;
  • przemieszczanie się samochodem firmowym pomiędzy określonymi lokacjami;
  • dbanie o powierzony sprzęt, a także środki czystości.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć wykonywania samodzielnej pracy przy sprzątaniu;
  • umiejętność dbania o powierzony sprzęt;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • chęć pracy w weekendy oraz w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia swoich kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • przy innych pracach pokrewnych stawka nie będzie mniejsza niż 9,82 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

www.tnsgroup.pl/praca-przy-sprzataniu/

ID ogłoszenia: 16560f6d0a86334f