11,83 € brutto na godz.

Sprzątanie hoteli bez języka dam pracę w Holandii dla pokojówki od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2022 21:36

Aktualna od zaraz praca w Holandii dla pokojówki. Zatrudnienie w Amsterdamie bez znajomości języka niderlandzkiego przy sprzątaniu hotelu. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 11,83 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie pokoi hotelowych;
  • zgłaszanie problemów technicznych oraz potrzeb konserwacyjnych;
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz przygotowywanie stanowiska pracy dla swojego zmiennika.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale ze znajomością angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • elastyczność w pracy;
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań;
  • dobra kondycja fizyczna i wytrzymałość;
  • zdolność do przestrzegania zasad;
  • profesjonalność oraz uprzejmość i miła aparycja.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania;
  • darmowy transport do pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+48 32 732 94 18 albo poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pokojowka-holandia,oferta,9151558

ID ogłoszenia: 48262c47b13bc403