10,16 euro/h brutto

Sprzątanie hotelu od zaraz dam pracę w Holandii dla pokojówki bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 19 listopada 2017 00:21

Dostępna od zaraz możliwość podjęcia pracy w Holandii przy sprzątaniu pokoi w hotelu. Opcja zatrudnienia dla pokojówki bez znajomości języka holenderskiego na minimum 13 tygodni.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,16 euro brutto

Opis stanowiska:

  • praca w hotelu będzie polegała na sprzątaniu pokoi dla gości
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie porządku i czystości pomieszczeń

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • możliwość wyjazdu do Holandii na co najmniej 13 tygodni
  • chęć i motywacja do pracy
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • szkolenia i treningi wprowadzające w obowiązki
  • atrakcyjne zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • miejsce do zamieszkania zapewnione przez pracodawcę
  • pracę w stałych godzinach, od 8.30 do 17
  • bezpłatny transport do pracy służbowym autem

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres e-mail:

oferty@worktoday.pl

Źródło: http://www.mojaniderlandia.pl/ogloszenia/praca/dam_prace/104803/praca_w_hotelu_%28sprzatanie%29__10%2C16%E2%82%AC.html

ID ogłoszenia: 8935a1093fe442af