550€ netto/40h.

Stolarz budowlany od zaraz praca Holandia w budownictwie 2020, Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven, Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: długoterminowo/na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 listopada 2020 22:24

Agencja „ABC Work” dla kontrahenta z Eindhoven poszukuje od zaraz doświadczonych stolarzy budowlanych do pracy w Holandii w budownictwie 2020.

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Stolarz budowlany
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Stolarz budowlany

Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia.

Oferujemy:

wynagrodzenie w wysokości 550 € netto/tydzień,
umowę o pracę z holenderskim pracodawcą,
darmowe zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych lub 200€ dodatku do zakwaterowania,
wynagrodzenie wypłacane tygodniowo,
dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto,
zorganizowane dojazdy do pracy,
ubezpieczenie zdrowotne,
opiekę polskiego koordynatora,
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem,
indywidualnie ustalany termin wyjazdu.
Zakres obowiązków:

Wszystkie typowe prace stolarskie na placach budowy, takie jak konstrukcje dachowe, framugi okienne / drzwiowe etc // nie posiadamy ładunku na wysokości !!!! montaż konstrukcji szkieletowej drewnianej, wysokość zabudowy 15m.
Wymagania:

doświadczenie na ww. stanowisku min. 4 lata,
komunikatywna znajomość angielskiego,
prawo jazdy i auto,
odpowiedzialność, dokładność,
motywacja do pracy.

Prosimy o wysłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu
Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu
związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym”

ID ogłoszenia: 855fa18747ca54d