420-440

Stolarz-cieśla konstrukcyjny Holandia praca przy budowie domów drewnianych, Vroomshoop

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vroomshoop
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Nieokreślona
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2021 00:07

W Vroomshoop k. Almelo od zaraz możliwa praca w Holandii jako stolarz – cieśla konstrukcyjny. Zatrudnienie przy budowie domów drewnianych ze znajomością języka angielskiego.

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje stolarzy do budowy domków drewnianych
Miejscowość: Vroomshoop (okolice Almelo)
Opis stanowiska: prace stolarskie przy konstrukcji domków drewnianych. Miel widziana także znajomość podstaw hydrauliki.
Wymagania:
– min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
– prawo jazdy kat. B
– znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
Oferujemy:
– stawkę 420-440 euro netto/tydzień
– zakwaterowanie i dojazd do pracy
– ubezpieczenie
Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: Stolarz / Almelo
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 6606082b4e69234c