9,80 euro/bruttp

Świąteczna praca Holandia na produkcji w Helmond bez znajomości języka i doświadczenia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Data rozpoczęcia pracy: 14.12.17
  • Długość umowy: około 2 tygodnie
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 05:46

Bez znajomości języka i doświadczenia możliwa od zaraz świąteczna, legalna praca w Holandii na produkcji. Zatrudnienie przy pakowaniu owoców i warzyw w zakładzie z Helmond.

Euro Work Agencja Pośrednictwa – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko –PRACOWNIK PRODUKCJI – pakowanie warzyw i owoców w okresie świątecznym z dużą liczbą godzin !

Miejsce pracy: Helmond
Ilość godzin pracy: ok 40
Praca na 2 tygodnie od 14.12 z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska: Praca w zakładzie, który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją warzyw i owoców. Możliwość pracy na rożnych działach oraz przy obsłudze maszyn do pakowania produktów spożywczych. Praca w zakładzie produkcyjnym na hali w temperaturze ok 4 stopni.

Wymagania:
– gotowość do podjęcia pracy w różnych godzinach (praca na różne zmiany)
– chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

Oferujemy:
– stawki wiekowe euro brutto/h:
18-19 lat: 6,15
20 lat: 6,86
21 lat: 8,33
22 lata i więcej: 9,80
– ubezpieczenie oraz zakwaterowanie
– dojazd do pracy
– opiekę koordynatora po przyjeździe do Holandii
– dodatki za pracę zmianową oraz w weekendy (od 25% do 100% dodatku!)

CV proszę wysyłać na adres holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem Paulina – PRO

ID ogłoszenia: 3635a2662445f8d3

1 odpowiedź na “Świąteczna praca Holandia na produkcji w Helmond bez znajomości języka i doświadczenia”

  1. dzien dobry jestem zaintreswowana prosze o szczegolowe iinformacje