400.00

Szlifierz praca w Holandii w przemyśle od zaraz, Doetinchem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Doetinchem
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 27.08
  • Długość umowy: minimum 10 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2018 03:39

Firma z branży przemysłowej działająca w Doetinchem poszukuje od zaraz doświadczonych szlifierzy do podjęcia pracy w Holandii. Zakwaterowanie i ubezpieczenie będzie zapewnione.

Agencja Zatrudnienia Covebo specjalizująca się w rekrutacji pracowników produkcyjnych oraz w zawodach technicznych, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych projektów dla jednego z holenderskich klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku szlifierz.

Opis stanowiska pracy:

•szlifowanie i gratowanie gotowych elementów
•obsługa narzędzi
•kontrola jakości
•utrzymanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

•400 euro netto tygodniowo (40h) (już po odciągnięciach za mieszkanie i ubezpieczenie)
•legalną pracę w Holandii
•zakwaterowanie
•ubezpieczenie
•pomoc koordynatorów
•poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin

Wymagamy:

•doświadczanie na podobnym stanowisku
•doświadczenie w obsłudze narzędzi manualnych
•precyzja i zaangażowanie
•mile widziane prawo jazdy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV pod adres: wieczorek@covebo.pl z dopiskiem „Szlifierz” oraz klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 6525b7bcc0a70610