do ustalenia

Technik turbin wiatrowych – Holandia praca w przemyśle, Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 02.2016
  • Długość umowy: 2 lata
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2017 02:56

Firma z Rotterdamu poszukuje pracowników na stanowisko technika turbin wiatrowych. Zatrudnienie w przemyśle dla osób ze zdolnościami manualnymi oraz znajomością angielskiego.

Posiadasz doswiadczenie w obszarze mechaniki lub elektryki? Pracowales w branzy budowlanej, stoczniowej lub w branzach pokrewnych? Posiadasz zdolnosci manualne i umiejetnosc pracy z narzedziami?
Jestes gotów, aby podrózowac i wykonywac swoja prace w wielu róznych miejscach na swiecie? Jestes elastyczny, odpowiedzialny i gotowy do pracy zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w zespole? Chcesz zdobyc doswiadczenie w dynamicznie rozwijajacej sie branzy, jaka jest branza energii wiatrowej?

Jesli tak, dolacz do naszego zespolu! rozwoju oraz zapewniamy wszelkie niezbedne szkolenia i certyfikaty.
Zakres obowiązków:
•Przygotowanie placu budowy, wszystkich komponentów oraz niezbędnych narzędzi
•Prace związane ze wszystkimi aspektami instalacji turbin wiatrowych;
•Dbanie o powierzony sprzęt oraz narzędzia,
•Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z instrukcją i wskazówkami przełożonego,
•Raportowanie i przekazywanie wszelkich informacji zgodnie z procedurami.

Wymagania:
•Wysoko rozwinięte zdolności manualne; umiejętnośc pracy z narzędziami,
•Komunikatywna znajmość języka angielskiego,
•Prawo jazdy kat. B,
•Gotowość do pracy w trudnych i niesprzyjających warunkach pogodowych,

Odpowiedzialność i umiejętność pracy zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w zespole,
•Dbałość o jakości wykonywanej pracy i zachowanie zasad bezpieczeństwa;
•Sumienność i pozytywne nastawienie;
•Doświadczenie w branży turbin wiatrowych będzie dodatkowym atutem,
•Chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,

Oferujemy:
•Możliwość sprawdzenia się przy wykonywaniu nowych zadań i wyzwań,
•Możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego,
•Indywidualnie zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej,
•Interesujące multikulturowe środowisko pracy oraz możliwość wyjazdu do wielu krajów,
•Energiczny, zaangażowany i wysoce wykwalifikowany zespół, który wprowadzi Cię do pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany wspólpracą i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoją aplikację na adres: jobs@fairwind.dk z numerem referencyjnym T/10/2016
W razie pytań, skontaktuj się z Magdalena Mróz z działu Competence Center: +48 91 462 62 02.

ID ogłoszenia: 29858807a6677d1a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AgnieszkaFW
  • Zarejestrowany od: 19 stycznia 2017

Inne przedmioty dodane przez AgnieszkaFW

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez AgnieszkaFW »