19.24 EUR / na godzinę

Tilburg, Holandia praca od zaraz jako kierowca kat. C+E – międzynarodowy transport samochodów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 14.04.2023
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 30 marca 2023 00:29

Firma transportowa z bazą w Tilburgu poszukuje od zaraz kierowców kat. C+E do pracy w Holandii przy przewozie samochodów. Znajomość języka angielskiego będzie konieczna.

Nasz klient poszukuje międzynarodowych kierowców ciężarówek, specjalizujących się w transporcie samochodowym. Poszukujemy zmotywowanych do pracy w zespole graczy z pozytywnym nastawieniem!

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Sprawdź poniżej i aplikuj już teraz, aby dołączyć do dynamicznego i pełnego wyzwań świata transportu!

Baza: Tilburg

Wymagania:

-> Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE transport samochodowy

-> Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 oraz karta do tachografu cyfrowego

-> Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki, francuski lub holenderski będzie dodatkowym atutem)

-> Podstawowa umiejętność obsługi smartfona/tabletu/komputera

-> Elastyczność i łatwość w przystosowaniu się do nowych potrzeb organizacji

-> Własny samochód na dojazdy do/z pracy

Warunki pracy:

-> Wynagrodzenie godzinowe 19,24 brutto, plus dodatki

-> Kontrakt holenderski

-> Wypłata tygodniowa (850-1000 netto)

-> Pieniądze na wakacje i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

-> Ubezpieczenie zdrowotne

-> Program emerytalny (po 8 przepracowanych tygodniach)

-> Godziny w tygodniu: 50-55 (i więcej)

-> Zakwaterowanie (w razie potrzeby)

Obowiązki:

-> Dostarczanie pojazdów w nienaruszonym stanie do portów, miejsc produkcji oraz punktów dostaw w całej Europie

-> Samodzielne wykonywanie zadań przy minimalnym nadzorze

-> Praca z dokumentacją

-> Komunikacja z członkami zespołu w kwestii statusów dostaw

-> Przestrzeganie wszystkich procedur bezpieczeństwa i wymogów prawnych oraz prowadzenie dziennika kierowcy (Tacho) zgodnie z przepisami

-> Konsekwentne dotrzymywanie terminów dostaw

jobs@247drive.com

ID ogłoszenia: 5864259ba09e4a0