8,88 Euro/h

Tilburg kompletowanie zamówień magazyn od zaraz bez języka praca Holandia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 23:34

Od zaraz praca w Holandii – etat na magazynie w Tilburgu dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Głównym zadaniem na stanowisku będzie kompletowanie zamówień. Zatrudniamy w hurtowni zajmującej się sprzedażą artykułów dla zwierząt.

Lokalizacja: Holandia, Tilburg.

Wynagrodzenie: 8,88 Euro/h.

Stanowisko: pracownik magazynowy.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień klientów;
  • pakowanie zamówień;
  • rozładunek i załadunek towarów;
  • inne prace zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • dokładność i punktualność;
  • komunikatywny jęz. angielski;
  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • umiejętność obsługi wózków EPT;
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie firmowe;
  • dojazdy do pracy;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin (25% noce, nadgodziny i soboty, 50% niedziele);
  • praca zmianowa (zmiana nocna i dzienna).

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy kierować na adres a.franciszkow@pran.eu z załączoną klauzulą dotyczącą zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-magazynuorderpicker-3089328.html

ID ogłoszenia: 667567275460b011