11,08

Tilburg, oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie z art. spożywczymi od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tiburg
  • Data rozpoczęcia pracy: Do uzgodnienia
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 25 listopada 2020 12:32

Także bez znajomości języka w Tilburgu od zaraz legalna praca w Holandii na magazynie z art. spożywczymi. Zatrudnienie przy zbieraniu zamówień w systemie Pick By Voice.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta,duzego centrum dystrybucyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu / orderpicker

Lokalizacja: Tilburg
Liczba wakatów: 2

OPIS STANOWISKA:
• Zbieranie zamówien na artykuly spozywcze za pomocą systemu voice pick,

WYMAGANIA:
• BeZ JĘZYKA!
• Doswiadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
• Prawo jazdy kat. B (2x!),

OFERUJEMY:
• Stawkę godzinową brutto 11,08€,
• Zatrudnienie na warunkach holenderskich,
• Zakwaterowanie (odplatne),
• Pracę w systemie 2-zmianowym,
• Ubezpieczenie (odplatne),
• Opieke polskiego koordynatora,

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV z dopiskiem ORDERPICKER TILBURG na adres:
d.grzywna@pran.eu

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

ID ogłoszenia: 1275fbe24b6d29af