10,20 EUR

Tilburg praca Holandia na magazynie od zaraz: oklejanie towarów, składanie pudełek, sprzątanie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Brabancja Północna
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-10
  • Długość umowy: ,,
  • Opublikowany: 3 października 2019 01:30

Aktualna propozycja legalnej pracy w Holandii na magazynie z kosmetykami, odzieżą, AGD, biżuterią w rejonie Tilburga. Zatrudnienie od zaraz przy sortowaniu, pakowaniu, składaniu pudełek, oklejaniu towarów, sprzątaniu etc.

Holandia | Tilburg ( Brabancja Północna ) | 10,20 EUR

Opis stanowiska:
Pomoc w przygotowaniu otwarcia nowego magazynu z produktami takimi jak: odzież, kosmetyki, biżuteria, akcesoria domowe itp. Oklejanie towarów, składanie pudełek, sprzątanie magazynu i umeblowanie. Zbieranie zamówień, sortowanie i pakowanie. Praca na 3 zmiany

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Mile widziane osoby z prywatnym zakwaterowaniem w okolicy Tilburg, prawem jazdy i własnym transportem

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
PL 0048 512 602 557
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 4065d93d12da2abf