9.65€/h brutto

Tilburg, praca w Holandii od zaraz przy sprzątaniu mieszkań, biur z językiem angielskim lub holenderskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Nie podano
  • Długość umowy: Minimalna ilość tygodni - 26
  • Opublikowany: 22 stycznia 2019 01:02

Oferta pracy w Holandii od zaraz firma z Tilburga poszukuje chętnych do sprzątania mieszkań oraz biur na terenie całego kraju. Wymagana znajomość języka angielskiego albo holenderskiego. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zapewnione zakwaterowanie odpłatne.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 9.65€/h brutto

Start: nie podano.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie biur oraz mieszkań na terenie kraju;
  • sprzątanie również pomieszczeń sanitarnych;
  • współpracowanie z pracownikami biura.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy;
  • dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • mile widziana języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość oraz gotowość do podjęcia dłuższej współpracy;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy sprzątaniu różnych powierzchni biurowych i mieszkalnych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki – 9.65€/h brutto plus dodatki;
  • dodatek wakacyjny, który wynosi 8,00% dochodów brutto oraz dodatek urlopowy, który wynosi 10,87% dochodów brutto, a oba naliczane są od godzin podstawowych;
  • praca w oparciu o kontrakt holenderski;
  • wypłata wynagrodzenia co tydzień;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • zestawienie przepracowanych godzin i kosztów z każdego tygodnia;
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem;
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • pomoc w organizacji płatnego wyjazdu za granicę;
  • możliwość zjazdu do Polski na 1 – 2 tygodnie po przepracowaniu 6 – 8 tygodni;
  • rozliczenia podatkowe, które pozwolą odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, to zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez stronę:

www.eena.pl/0,16729,oferta-pracy-sprzatacz-sprzataczka.html

ID ogłoszenia: 9875c2e877660942