500.00

Tokarz CNC – praca Holandia w przemyśle, Nijkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 23.07
  • Długość umowy: 10 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 lipca 2018 00:09

Agencja „Covebo” dla klienta z Nijkerk poszukuje tokarzy CNC do podjęcia pracy w Holandii w branży przemysłowej. Zatrudnienie przy programowaniu maszyn sterowanych numerycznie.

Agencja zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze operatora tokarki CNC z systemem Fanuc.

Obowiązki:

•ustawianie tokarek CNC
•mile widziana umiejętność programowania na podstawie rysunku technicznego
•kontrola jakości wytwarzanych elementów
•rozwiązywanie problemów
•zgłaszanie błędów

Oferujemy:

•500 euro netto/ tydzień (już po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie)
•legalną prace na terenie Holandii
•pomoc koordynatora na miejscu
•poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin, a kolejne 100 euro po 400 godzinach pracy

Wymagania:

•doświadczanie na stanowisku tokarza CNC
•znajomość rysunku technicznego
•znajomość sterowania Fanuc
•dobra znajomość języka angielskiego
•mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV pod adres: wieczorek@covebo.pl z dopiskiem „TOKARZ CNC” oraz klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 4325b45bec0b2347