450-480 EURO/tydz.

Valkenburg praca w Holandii na budowie od zaraz przy regipsach – monter płyt kartonowo-gipsowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Valkenburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.04 2019
  • Długość umowy: 26.07 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 marca 2019 03:50

Przy wykończeniach i remontach od zaraz dostępna legalna praca w Holandii na budowie. Zatrudnienie w rejonie Valkenburg przy wykończeniach i remontach mieszkań związanych z montażem płyt gipsowo-kartonowych.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisku:

Monter płyt kartonowo-gipsowych/Regipsiarz

Miejsce wykonywania pracy: Valkenburg, Holandia
Okres pracy: 01.04 2019 – 26.07 2019
Godziny pracy: 40h/tyg.

Zakres obowiązków:

– Umiejętność mierzenia, przycinania profili metalowych oraz ich montaż
– Instalowanie płyt kartonowo-gipsowych, regipsy oraz sufity
– Przygotowywanie płyt kartonowo-gipsowych do malowania, szpachlowania
– Umiejętność czytania rysunku technicznego
– Umiejętności malowania powierzchni – malowanie ścian, sufitów
– Szpachlowanie łączeń i oklejanie powierzchni
– Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie

Wymagania:

– Minimalne doświadczenie – 3 lata
– Umiejętność w obsłudze sprzętem elektrycznym, ręcznym oraz narzędziami pomiarowymi
– Własny transport
– Własne narzędzia ręczne oraz odzież robocza
– Znajomość języka angielskiego, holenderskiego i/lub niemieckiego
– VCA i inne certyfikaty mile widziane
– Zdolność do wykonywania pracy fizycznej

Oferujemy:

– Holenderską umowę o pracę
– Darmowe zakwaterowanie
– Ubezpieczenie zdrowotne
– Płatny urlop
– Miejsce pracy maks. 35km od miejsca zakwaterowania
– Praca w oparciu o zasady NBBU – Holenderskiego Związku Pośrednictwa Pracy
– Wynagrodzenie netto za godzinę pracy: 11,25 – 12 euro

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe kryteria proszone są o wysłanie CV w j. polskim oraz w jednym z w/w języków na adres e-mail: d.dabrowski@grupaforbis.pl w tytule wpisując: MONTER PŁYT K-G/REGIPS
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Forbis Sp. z o.o. Sp. K (KRS 0000652679) z siedzibą w Strzelcach Opolskich, adres: ul. Gogolińska 2, (47-100), Strzelce Opolskie, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

ID ogłoszenia: 5755c9b3ebd75f37