1200-1800

Venlo, dam pracę w Holandii przy sadzonkach kwiatów i warzyw od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 3.02.2020
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 13 lutego 2020 12:11

Certyfikowana agencja zatrudnienia poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Holandii przy sadzonkach warzyw i kwiatów w szklarni na terenie Venlo.

Get Job Sp. z o.o. to licencjonowana oraz certyfikowana agencja pracy tymczasowej (KRAZ 18595) świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej.

Praca przy sadzonkach
•Praca przy sadzonkach kwiatów, warzyw i
owoców
• Rozdzielanie, okręcanie oraz sadzenie plant
• Praca na szklarni oraz na polu

• Motywacja do pracy
• Sumienność oraz zaangażowanie w
powierzone obowiązki
• Mile widziane doświadczenie na podobnym
stanowisku
• Znajomość języka obcego (angielski lub
holenderski) będzie dodatkowym atutem
• Dyspozycyjność na dłuższy okres
• Osobiste konto bankowego

• Długoterminowe, stabilne zatrudnienie
• Opiekę POLSKIEGO REZYDENTA
• Zakwaterowanie • Polską umowę o pracę i benefity jej
przysługujące (wysokie zarobki netto, ciągłość
ubezpieczenia, dodatki i zasiłki)
• Bonusy dla pracowników

rekrutacja@getjob.com.pl

ID ogłoszenia: 8005e43ce45af182