1200-2000

Venlo, dam sezonową pracę w Holandii – zbiór truskawek szklarniowych od zaraz 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo, Limburgia, Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: 11.05.2020
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 4 maja 2020 00:46

Od zaraz poszukiwani kandydaci do podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach owoców truskawek szklarniowych w Venlo. Ogłoszenie bez znajomości języka obcego!

Get Job Sp. z o.o. to licencjonowana oraz certyfikowana agencja pracy tymczasowej (KRAZ 18595) świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej.

Pielęgnacja i zbiór truskawek
Miejsce pracy: Holandia, Limburgia

Podstawowe zadania:
Pielęgnacja i zbiór truskawek wiszących.
Praca na szklarni i pod tunelami – idealna dla kobiet

Oferujemy:
• ATRAKCYJNĄ stawkę godzinową
• stabilne zatrudnienie
• polską umowę o pracę i benefity jej przysługujące (wysokie zarobki netto, ciągłość ubezpieczenia, dodatki i zasiłki)
• bonusy dla pracowników
• opiekę POLSKIEGO REZYDENTA oraz ZAKWATEROWANIE

Od kandydatów oczekujemy :
• Doświadczenia przy zbiorach owoców miękkich
• Motywacji do pracy
• Sumienności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki
• Dyspozycyjności przez cały sezon (marzec-czerwiec)

Zadzwoń bądź odwiedź Nas w biurze w Kaliszu, ul. Wrocławska 12-14 w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. Zapraszamy!
Asia: +48 500 591 417
Paulina: +48 510 242 586
Ewelina: +48 509 338 922

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę GET JOB Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę GET JOB Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

ID ogłoszenia: 4595eb0006b6bdd8