10,20 EUR

Waalwijk od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie sklepu online w Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk ( Brabancja Północna )
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-10
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 10 października 2019 03:18

Aktualne ogłoszenie ze znajomością języka angielskiego dam pracę w Holandii na magazynie sklepu internetowego w rejonie Waalwijk. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu odpłatnie.

Holandia | Waalwijk ( Brabancja Północna ) | 10,20 EUR

Opis stanowiska:
Praca fizyczna w magazynie sklepu internetowego z produktami gospodarstwa domowego, zabawkami, elektroniką oraz odzieżą. Zbieranie zamówień, sortowanie, pakowanie i przepakowywanie produktów. Praca 2-zmianowa.

Wymagania:
Podstawowy lub komunikatywny angielski

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
PL 0048 512 602 557
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 3045d9e28d493c5e