12,14 - 13,13€/h

Z językiem angielskim Holandia praca dla kierowcy kat. C+E od zaraz w Dedemsvaart

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dedemsvaart
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 06.04.2021
  • Długość umowy: miesiąc z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 29 marca 2021 00:45
  • Wygasa: 13 dni, 19 godzin

Firma transportowa z bazą w Dedemsvaart poszukuje dyspozycyjnych kierowców kat. C+E do pracy w Holandii. Zatrudnienie przy przewozie towarów na zmianie nocnej.

Baza: Dedemsvaart

Obowiązki
Jako kierowca ciężarówki będziesz przewoził produkty nieżywnościowe między magazynami dla dużego sklepu internetowego. Praca odbywa się zawsze w nocy od 22:00 do 10:00. Będziesz pracował w systemie: tydzień zaczniesz w niedzielę wieczorem, a zakończysz w piątek rano; w drugim tygodniu zaczynasz w poniedziałek wieczorem i kończysz w sobotę.

Wymagania
Minimum dwa lata doświadczenia jako kierowca CE
Prawo jazdy kat. C+E, kod 95, karta kierowcy
Dobra znajomość języka angielskiego lub holederskiego
Własny samochód (do dojazdow do pracy)

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie holenderskiego CAO
Stawka godzinowa między € 12,14 a € 13,13 brutto plus dodatki
Umowa holenderska
Płatność tygodniowa
Pieniądze wakacyjne (8,3%) i płatne dni urlopowe (25 w roku)
Ubezpieczenie zdrowotne
Program emerytalny (po 26 przepracowanych tygodniach)
Godziny w tygodniu: 50-55
Zakwaterowanie

katowice@1todrive.com

ID ogłoszenia: 7276061bf4f7a992

Brak tagów