€13,68

Z językiem angielskim praca w Holandii od zaraz na magazynie w ‚s-Hertogenbosch

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hertogenbosch
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Opublikowany: 27 czerwca 2022 00:28

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii ze znajomością języka angielskiego na magazynie w rejonie ‚s-Hertogenbosch. Zatrudnienie 2022 przy kompletowaniu zamówień i przygotowaniu do wysyłki.

Dla naszego nowego klienta w miejscowości ‚s-Hertogenbosch poszukujemy osób do pracy na stanowisko pracownika magazynowego. Jesteśmy renomowaną firmą w sektorze logistycznym. Zawdzięczamy to m.in. naszym wszechstronnym usługom. W naszej firmie oferujemy transport i logistykę, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczny sposób obsługi procesu logistycznego.

Obowiązki:
– Przygotowanie zamówień do wysyłki
– Kompletowanie zamówienia przy pomocy skanera
– Obsługa wózka EPT

Nasza oferta:
– Stawka €11,24-€13,68 brutto/h
– Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
– Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
– Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– Doświadczenie na podobnym stanowisku
– Prawo jazdy kat.B
– Doświadczenie w obsłudze wózka EPT

Wyślij swoje zgłoszenie na:

jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 28662b57e86831f4