10,16€

Zbieranie zamówień Holandia praca na magazynie z odzieżą znanych marek, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.10.2018
  • Długość umowy: Długoterminowa
  • Opublikowany: 16 października 2018 05:20

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Venlo poszukuje od zaraz komisjonerów do podjęcia pracy w Holandii na magazynie z markową odzieżą przy kompletowaniu zamówień.

Agencja PRAN nr cert.1223.
Dla naszego holenderskiego klienta: dużego centrum logistycznego z ubraniami znanych marek, szukamy osób na stanowisko:
Pracownik magazynowy / orderpicker

Miejsce pracy: Holandia, Venlo
Opis stanowiska:
Praca polega zbieraniu i kompletowaniu zamówień znanych marek odzieżowych.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pracę od poniedziałku do piątku 8:00-17:00,
– pracę na dłuższy czas.

Wymagania:
– Znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego w stopniu dobrym,
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
– zaświadczenie o niekaralności.

Klient bierze pod uwagę również osoby posiadające własne zakwaterowanie w okolicy VENLO.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: d.grzywna@pran.eu z dopiskiem VENLO/UBRANIA

Prosimy o zamieszczenie w CV ponizszej klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN Sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

ID ogłoszenia: 4725bc44924dd1bd