12,34

Zbieranie zamówień praca Holandia na magazynie art. spożywczych od zaraz, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: Do uzgodnienia
  • Długość umowy: Długoterminowa
  • Opublikowany: 21 marca 2022 00:22

Z dobrą znajomością języka angielskiego w rejonie Amsterdamu od zaraz możliwa do podjęcia ciekawa praca w Holandii na magazynie z artykułami żywnościowymi na potrzeby gastronomii i hotelarstwa.

Agencja PRAN nr cert.1223

Pracuj jako order picker w Amsterdamie!

Magazyn zajmujący się dystrybucją produktów spożywczych dla gastronomii i hotelarstwa poszukuje pracowników.

Praca ta odbywa się bez rotacji zmianowej w godzinach:
• 8:00 – 16:00
• 11:00 – 19:00
• 16:00 – 24:00

Obowiązki:
• Zbieranie zamówień ze skanerem ręcznym
• Obsługa wózka EPT z długimi widłami (mieści 6-7palet).

Oferujemy:
• legalną pracę na holenderskich warunkach
• wynagrodzenie podstawowe 11,58€/h brutto do końca marca, od początku kwietnia 12,34€/h + dodatki
• dodatek wakacyjny
• zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatne)
• darmowy transport do pracy.

Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w zbieraniu zamówień
• motywacja do podjęcia pracy
• zawsze mile widziane prawo jazdy kat.B

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie AKTUALNEGO CV z dopiskiem AMSTERDAM na poniższy adres mailowy:

d.grzywna@pran.eu

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”

ID ogłoszenia: 65162384ba980659