10,75

Zbieranie zamówień praca w Holandii bez języka na magazynie, Rotterdam 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: 24/09
  • Długość umowy: 365
  • Opublikowany: 18 września 2018 04:22

Do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii na magazynie bez znajomości języka niderlandzkiego przy zbieraniu zamówień na terenie Rotterdamu. Zakwaterowani zapewnione na miejscu.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na magazynach

Zbieranie zamówień/ order picker 10,03€-10,75€

Lokalizacja: Heijen Rotterdam Middebeemster

Obowiązki

zbieranie zamówień, praca ze skanerami, praca na słuchawkach

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku- praca ze skanerami, praca na słuchawkach

prawo jazdy kat.B

język angielski

dyspozycyjność

chęć do pracy w zespole międzynarodowym

Oferujemy

legalną pracę,

wynagrodzenie 0d 10,03€-10,175€brutto

ubezpieczenie zdrowotne

pomoc w wyrobieniu numeru Sofi

transport do pracy z miejsca zakwaterowania

opiekę polskich koordynatorów

36 i więcej godzin pracy w tygodniu

zakwaterowanie firmowe

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres karol@holandiajobs.pl (w tytule ZBIERANIE lub kontakt pod numerem +48 790-830-580 (pon.-pt. w godz. 09:00-17:00)

ID ogłoszenia: 7415b9bbcfbd420a