0

Zbieranie zamówień praca w Holandii na magazynie sprzętu LG od zaraz, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 7 lutego 2022 00:23

Przy zbieraniu zamówień w rejonie Tilburga od zaraz możliwa praca w Holandii na magazynie ze sprzętem marki LG przy zbieraniu zamówień. Konieczna dobra znajomość języka angielskiego.

Szukasz pracy w Nowym Roku ?? Świetnie trafiłeś, posiadamy fajne prace produkcyjne i magazynowe.
Wejdź na stronę www.klaverteam.com i zapoznaj się z Naszymi aktualnymi ofertami w Holandii, Niemczech oraz Belgii.
Aktualnie poszukujemy pracowników magazyny ze sprzętem LG, magazyn- centrum ogrodnicze, magazyn z akcesoriami budowlanymi
Zakres obowiązków:
• Zbieranie, kompletowanie zamówień za pomocą skanera
• kontrolowanie zamówień
• pakowanie zamówień oraz nadawanie do wysyłki
• poprawne wprowadzanie informacji do systemu zarządzania magazynem
• utrzymywanie miejsca pracy w czystości
Oczekiwania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– sprawność fizyczna
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– mile widziane prawo jazdy kat. B- możliwość korzystania z samochodu 150km prywatnie
– mile widziane doświadczenie na wózku widłowym- wyższa stawka godzinowa i wyższa premia !
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem MAGAZYN LG – oddzwonimy do Ciebie !!!
tel: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
tel: ☎ +48 731 901 913 mail: dagmara@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o – posiadamy certyfikat o numerze 18450
Częstochowa ul. Gminna 131

ID ogłoszenia: 4676200de9e060f9